Krzyk Wilka, Transformacja

W tym miejscu wybrzmiał Krzyk Wilka. 

Tekst jest już niedostępny, nie znajdziesz go tutaj. Jeśli go przeczytałeś, znalazłeś czas na refleksje, dziękuję ci za to. 

Jeśli nie, trudno. Rozejrzyj się wokoło i bądź obecny, bo każda emocja ma swój czas. Może przeminąć, albo wzrastać w tobie, albo przejść obok. To zależy od ciebie, twojej determinacji, wrażliwości, intencji, uważności.

Wszystko ulega zmianie, transformacji. Ta transformacja może mieć charakter losowy lub intencyjny.

Jeżeli odkładałeś lekturę tego felietonu na później i  nie zdążyłeś przeczytać, cóż, tak bywa. Czas krzyku dobiegł końca.

Jeśli odkładasz życie na później, możesz też nie zdążyć…

Nic nie trwa wiecznie, taka jest natura życia.

Osadź się zatem w TU I TERAZ, oby nie umknęło ci coś naprawdę ważnego z twojej przestrzeni mentalnej. Felieton to tylko przykład (tu i teraz) mój drogi.

Pewne rzeczy nas omijają. To nie jest ani dobre ani złe. Jest jakie jest. Na wiele z nich nie mamy kompletnie wpływu, jednak są takie, które są w zasięgu naszych decyzji. Krzyk Wilka jest  metaforą, inspiracją, zachętą do uważności. Oto kolejna metafora…

Do szklanki napełnionej szlamem, powoli dolewam czystą, życiodajną wodę, dobrą energię. Szlam oddaje miejsce temu co wartościowe. Życie każdego z nas jest taką szklanką, takim naczyniem, do którego dostają się różnorakie wartości, emocje, doznania. Możesz do tego naczynia wpuścić coś wartościowego, albo szlam. Inni będą próbować wlać w nie swoje emocje, wartości.

Ty masz wybór, czy przyjmiesz do siebie, do swego naczynia marność, czy czystą ożywczą energię. Ja dokonałem swojego wyboru!


Dziękuję tym, którzy naczynie mojej duszy wypełniają dobrem i światłem.

Nie daje przyzwolenia w żadnej przestrzeni, w żadnej formie, w żadnym czasie,  aby ktoś czynem, słowem, myślą, obciążał moją duszę złą energią, szlamem, ciemnością.


Dziś idę do kina celebrować “Perfect Days” z fajnymi ludźmi. Wypiję z nimi kawę, porozmawiamy. Napełnię (uzupełnię) swoje naczynie żywą wodą.

A co zrobisz ty, teraz, w tym momencie, aby mieć Perfect Day? Czym napełniasz naczynie?

Pomyślności

Sarva Mangalam